Geri
İleri
ARTON İNŞAAT

Arton İnşaat

1948 yılında Selahattin AKPINAR adıyla ilk temel taşlarını atarak kendini duyuran kuruluşumuz, modern teknolojiyi kullanarak yüksek standartta hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş, güçlü mali altyapısı, deneyimli kadrosu, sahip olduğu geniş makine ve ekipman parkıyla uluslararası bir firma haline gelmiştir.

İnşaat taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız özelikle Devlet sektöründe yapmış olduğu alt yapı ve üst yapı işleriyle ülke menfaatine büyük katkılarda bulunmuş, bitirmiş olduğu projelerle inşaatını yapmış olduğu bölgelerde yöre insanına büyük istihdam olanakları sağlamış, bölge ekonomisine direkt katma değer gücü eklemiştir.
Her türlü zorlu ortamda üretimine devem edebilen firmamız geçmişin deneyimi ve geleceğin vizyonunu özümsemiş yapısıyla projelerini tamamlamaktadır. Gelecekte de firmamız yurtiçi ve yurtdışı projelerinde kaliteli ve güçlü yapısını sürdürmeye devam edecektir.

Arton Projeleri

ARTON İNŞAAT MADEN TİC. A.Ş., sektöründe yarım asrı aşkın tecrübesi ile baraj, yol ve köprü inşaatları, konut ve bina inşaatları, maden işletmeleri ve dekapaj işleri, içme suyu ve yağmur suyu tesisleri, spor tesisleri inşaatları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sektörün her alanında projeler geliştirerek büyüyen ARTON İNŞAAT MADEN TİC. A.Ş., gelişmiş makine parkı, güçlü teknik kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla gerçekleştirdiği projelerde üstün kalite standartlarına ulaşmış ve bu standartlarını koruyarak geleceğe güçlü ve emin adımlarla ilerlemektedir.

YIL
TAMAMLANAN PROJE
DEVAM EDEN PROJE
ÇALIŞAN

FAALİYET ALANLARIMIZ

Müşterilerimizin tüm beklentilerine en avantajlı çözümleri ARTON kalitesi ile sunuyoruz.

Alt Yapı

Baraj, Hes, Otoyol, tünel yapımı, telekom ve su altyapısı hizmeti vermekteyiz.

PEYZAJ

Bordur, Kilit Parke, İstinat Perdeleri, Toprak Sermesi, Çim Ekimi, Rulo Çim Serilmesi, Bodur Bitki ve Erişkin Ağaç Dikilmesi, Sulama Tesisatı Çekimi Hizmetleri vermekteyiz.

ÜST YAPI

Kaba İnşaat İşleriniz Plan&Programladığınız süre ve zaman diliminden daha önce profesyonel çalışanlarımızla ilkeli ve disiplinli tutumumuzla taahhütlerimizi harfiyen yerine getirmek ilkemizdir.

MADENCİLİK

Her Cins yer altındaki madenlerin araştırılması, çıkarılması ve işletilmesiyle ilgili teknik ve yöntemler

KİRALIK MAKİNA

Her türlü kiralık makine temin edilmektedir.

HARİTA HİZMETLERİ

Hafriyat m3 Hesapları, Şantiye Harita Hizmetleri, Aks & Kolon Aplikasyonları, Yıkım Öncesi m2 Hesapları, Alt Yapı & Üst Yapı Harita Hizmetleri, Cihaz Kiralama

Bizden Haberler

Kelebek Barajı’nda işler hızlandı.

DEVLET Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Murat Acu, Manisa’nın Ahmetli İlçesi’ndeki yapımı devam eden Kelebek Barajı inşaatının yüzde 49’luk kısmının tamamlandığı söyledi.

Hakkımızda

1948 yılında Selahattin AKPINAR adıyla ilk temel taşlarını atarak kendini duyuran kuruluşumuz, modern teknolojiyi kullanarak yüksek standartta hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş, güçlü mali altyapısı, deneyimli kadrosu, sahip olduğu geniş makine ve ekipman parkıyla uluslararası bir firma haline gelmiştir.

Bizi Takip Edin
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için telefon ve mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright ARTON İNŞAAT MADEN TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.